Yesob’da Devir Teslim Gerçekleştirildi

01 Haziran 2022 09:23

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde (YESOB) devir teslim gerçekleştirildi. YESOB’un yeni başkanı Mustafa Bozkurt, eski başkan Hüseyin Çetin’i çiçeklerle uğurladı.

YESOB Olağan Kongresi geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş ve Mustafa Bozkurt birlik başkanlığına seçilmişti. Birlikte bir devir teslim töreni düzenlendi. Ekibi ile birlikte gelen YESOB’un yeni başkanı Mustafa Bozkurt’u ayakta karşılayan Hüseyin Çetin, Bozkurt’a teşekkür etti. Bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Çetin, “Bu bir bayrak yarışı. Biz de bu bayrağı alarak bu güne kadar taşıdık. Şimdi size devrediyorum. Biliyorum ki sizlerde bizim gibi aldığınız bu bayrağı ilerilere taşıyacak, odalarımız ve esnaflarımız adına güzel işler yapacaksınız” dedi.
Hüseyin Çetin’e teşekkür eden YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt ise, “Bugüne kadar birliğimiz, odalarımız ve esnaflarımız için verdiğiniz emeklerden dolayı şahsım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına size teşekkür ederim. Bundan sonra biz senin kaldığın yerden görevi devralıp daha ilerilere taşımaya özen göstereceğiz. Allah bizleri ve arkadaşlarımı üstlendiğimiz bu görevde Muaffak eder” diye konuştu.

Ayrıca kongrede de gündeme gelen Tonami Meydanındaki birliğe ait arazi hakkında da gereken ne varsa yapılacağını dile getiren YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt, “Birliğe ait Tonami Meydanı’nda bulunan arazi ile ilgili de gereken ne varsa yapılacak. Sizin başlattığınız tüm işlemlerin bizim dönemimizde de devam edeceğine emin olabilirsiniz. Biz de zaten daha şimdiden bu yönde talimat verdik” şeklinde konuştu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle