“Yaz Sezonu İçin Hazırlıklar Tamam”

11 Mayıs 2022 09:15
“Yaz Sezonu İçin Hazırlıklar Tamam”

Yalova Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, yaz aylarında artacak nüfusu da göz önünde bulundurarak tüm hazırlıkları yaptıklarını dile getirdi.

Yalova’da yaşayan vatandaşların ve tatillerini geçirmek isteyen yerli ve yabancı misafirlerin huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak için çalışmalar kolluk birimlerince, ilgili kurum kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle koordineli olarak hassas bir şekilde yürütülüyor. Turizmde yoğunluk arttıkça İl Emniyet Müdürlüğü tarafından da ek tedbirler alınıyor.

“Önlemler arttırılıyor”
Personel sayısının az olduğunu ve tedbirlerin yaz aylarında Yalova’da yoğunlaştığını belirten İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, bu yaz aylarının en güvenli şekilde geçmesi için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirtti. Gazetecilere bu yönde açıklamalarda bulunan Topaloğlu, “Personel sayımız az ama güvenliği sağlamak yönünde çalışmalar yapıyoruz. Önlemler alıyoruz. Takviye ekipler oluşturuyoruz. Akşamları yazın yoğunluk olan yerlerde önlemlerimizi arttırıyoruz. Mesela yazın Çınarcık’a buradan takviye ekip gönderiyoruz. Özellikle yazlık bölgelerde daha fazla önlem alıyoruz. Eğlence mekanlarında tedbirlerimizi arttırıyoruz. Bu yaz aylarını da en güvenli şekilde geçirmek için gerekli tüm önlemleri alacağız” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle