“Vizyonuna Ve Kararlılığına İnanıyoruz”

11 Ekim 2021 10:37
“Vizyonuna Ve Kararlılığına İnanıyoruz”

Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca’yı makamında ziyaret eden Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, “Hocamızın vizyonu ve kararlılığı ile Yalova’mıza ve üniversitemize değer katacağına inanıyorum” dedi.

Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’i ağırladı. Arıca’nın makamında gerçekleştirilen ziyarette Tıp Fakültesi ile ilgili görüş alışverişi gerçekleştirildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Hasan Soygüzel’e teşekkür eden Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca, Bursa Uludağ Tıp Fakültesi bünyesinde eğitim öğretime başlayan Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ilk öğrencileri hakkında bilgi paylaşarak,  Yalova Tıp Fakültesi Morfoloji binasının yapımının önemine de değindi.

Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Tıp Fakültesi’nin Yalova ilinin hayali olduğuna vurgu yapan Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ise, “Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca’yı ziyaret ettim. Dekanımız ile birçok konuda fikir alışverişinde bulunduk. Vefik Hocamızın vizyonu ve kararlılığı ile Yalova’mıza ve üniversitemize değer katacağına inanıyorum” dedi.

Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca ve Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle