Varank Gençlik Buluşmasına Katıldı

10 Mayıs 2023 10:29
Varank Gençlik Buluşmasına Katıldı

Milli otomobil Togg’la birlikte Yalova’ya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, gençlerle buluşmayı da ihmal etmedi.

Geçtiğimiz akşam milli ve yerli otomobil Togg ile Yalovalıları buluşturan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği gençlik buluşmasına da katıldı. Deprem anıtının yanında kurulan platformda gençlerle bir araya gelen Varank’a; Yalova Milletvekilleri ve milletvekili adayları Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, milletvekili adayı Erhan Dede, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, İl Başkanı Umut Güçlü, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve gençler de eşlik ettiler.  

Gençlerle bir arada olmaktan dolayı her daim mutluluk duyduğunu ifade eden Varank, 21 yıldır bu ülkede taş üstüne taş koymanın, aziz milletin hak ettiği hizmetleri onlarla buluşturmanın mücadelesi içinde yollarına kararlılıkla devam eden bir siyasi hareket olduklarını kaydederek, halka hizmet Hakk'a hizmettir anlayışıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük mücadele verdiklerini söyledi. Varank, “Gençlerin heyecanı ve enerjisi ile Türkiye Yüzyılı’na hazırız” dedi.

Etkinlikte gençlere ‘gençlik için hemen şimdi’ sloganlarının yazılı olduğu kupalarda kahve ikramı yapıldı. Bakan Varank, kahve eşliğinde gençlerin sorularını cevapladı. Varank, “Teknoloji Bakanlığı olarak gençlerimize 10 GB internet hediye ediyoruz” demesinin ardından görevlilerce gençlere internet kartları dağıtıldı. Etkinliğin sonunda ise Bakan Varank, seçmiş olduğu 4 gence Togg ile sürüş deneyimi yaptırdı.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle