Vali Muammer Erol Uçtu

23 Ekim 2021 12:42
Vali Muammer Erol Uçtu

Yalova Valisi Muammer Erol ve protokol mensupları Karmarine Tersanesi’nin düzenlediği programa katıldı. Burada deniz uçağına binen protokol Yalova üzerinde tur attı.

Yalova Liman Başkanlığı tarafından organize edilen ve Karmarine Tersanesinin katkılarıyla gerçekleştirilen deniz uçağı turu ile Altınova Tersaneler Bölgesinden Gemlik Körfezi’ne kadar olan İdari Liman Sahası Yalova Protokolü ile havadan incelendi. Uçak seyrine Yalova Valisi Muammer Erol, Vali Yardımcısı Bahattin Atçı, İl Jandarma Komutanı Mustafa Bakçepınar, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz, İl AFAD Müdürü Doğan Toncer ile Yalova Liman Başkanı Hakan Peşen katıldılar. Seyre Karmarine Tersane Müdürü Faruk Bakkaloğlu ile Karadeniz Holding İdari İşler Koordinatörü Umut Çevik eşlik ettiler.

Klasik Arabalar Gezildi

Deniz uçağı gezisi öncesinde Karmarine Tersanesinde bulunan birbirinden değerli Klasik Otomobilleri inceleme fırsatı bulan Yalova Valisi Muammer Erol ve İl Protokolü gerçekleşen bu organizasyondan mutlu olduklarını ifade ettiler.

Deniz Uçağı ile havadan

İdari Saha Gezisi Yapılan deniz uçağı gezisinde alçak irtifadan önce Altınova tersaneler bölgesi ve ardından Gemlik Körfezine kadar uzayan Yalova İdari Liman Sahası üzerinde uçuş gerçekleştirildi. İl Protokolü bu sahada bulunan Tersaneler, Limanlar, Balıkçı Barınakları ve diğer deniz ve kıyı yapılarına yönelik incelemelerde bulundular. Devam eden ve yeni başlayacak olan projeler hakkında fikir alışverişi yaptılar.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle