Vali Erol’dan Eğitim Yılı Ziyareti

11 Eylül 2021 11:59
Vali Erol’dan Eğitim Yılı Ziyareti

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’u makamında ziyaret ederek 2021/2022 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeni ile hayırlı olsun dileklerini iletti.

1.5 yıl aranın ardından tüm tedbirler alınarak yeniden yüz yüze eğitime başlayan okullarda öğrenciler ders başı yaptılar. Bu kapsamda Rahmi Tokay İlkokulu ve Ortaokulu’nda gerçekleştirilen törene de katılan Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’u makamında da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm ulusumuza hayırlar getirmesini temenni eden Vali Erol, “1,5 yılın ardından okullarımız yeniden kapılarını açtı. Bu konuda tedbirlerin hassasiyetle uygulanması anlamında büyük bir çaba harcıyoruz. Ben yeni eğitim ve öğretim yılının tüm ulusumuza, memleketimize hayırlar getirmesi temennisiyle, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, başarılı, verimli bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

Yalova Valisi Muammer Erol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol ise, okullar, alınan tedbirler, eğitim ve öğretim müfredatı ile ilgili bilgileri paylaştı. Yeniyol tüm eğitim camiasının eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlamak adına elinden gelen tüm özveriyi ortaya koyduğunu da söyledi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle