Vali Erol Yesob’u Ziyaret Etti

10 Eylül 2021 11:03
Vali Erol Yesob’u Ziyaret Etti

Yalova Valisi Muammer Erol Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (YESOB) ziyaret etti. Vali Erol, YESOB Başkanı Hüseyin Çetin’den çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

YESOB Başkanı Hüseyin Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Valisi Muammer Erol’u ağırladı. Birliğe gelişinde oda başkanları ve birlik yöneticileri tarafından karşılanan Vali Erol YESOB Başkanı Hüseyin Çetin’in makamında birlik çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Pandemi sürecinde esnafın oldukça zor günler geçirdiğine değinen Çetin, “Esnaflarımızın pandemi sürecinde çoğunun kapalı kalmak zorunda kalması, esnaflarımızı iflasın eşiğine kadar getirdi. Bu noktada devletin destekleri bir nebze nefes almamızı sağladı. Normalleşme ile birlikte yeniden dükkanlarını açan esnafımız pandeminin olumsuz etkilerinden sıyrılmaya çalışıyor” dedi.

Birlik olarak pandemi sürecinde her zaman esnafın sesi olmaya çalıştıklarını da ifade eden Çetin, “Pandemi sürecinde esnafımızın sesi olmaya çalıştık. Onların içerisine düştükleri durumdan kurtulmalarını sağlamak adına üst birliklerimizle sürekli diyalog halinde olduk. Umarız yeniden eski günlere geri dönülmez” diye konuştu.

Yalova Valisi Muammer Erol ise YESOB’un esnaf odalarının Yalova’da ki üst kuruluşu konumunda olması nedeni ile önemli bir misyon üstlendiğini bu nedenle de çalışmalarını önemsediğini ifade etti. Ardından birlik üyesi diğer odaları da gezen Vali Erol oda çalışmaları hakkında da oda başkanlarından bilgiler aldı.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle