Vali Erol Köy Kahvesinde Vatandaşları Dinledi

08 Ekim 2021 09:32
Vali Erol Köy Kahvesinde Vatandaşları Dinledi

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinleyen Yalova Valisi Muammer Erol Altınova ilçesine bağlı Tokmak Köyü’ndeki vatandaşlarla buluştu.

Yalova Valisi Muammer Erol Tokmak Köyü’nde bir dizi inceleme ve ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar, kurum müdürleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri de eşlik ettiler. İlk olarak Tokmak Köyü Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali Erol öğrencilerin derslerine konuk oldu. Onlarla sohbet eden Vali Erol, okullarda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasını istedi. Öğrencilere geleceğin Türkiye’sini onların yöneteceğini de hatırlatan Vali Erol bu bilinçle derslerine yoğunlaşmalarını tembihledi. Öğretmen ve okul yöneticileri ile de buluşan Vali Erol köyde süren eğitim hakkında hem okul yöneticileri hem de Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’dan bilgiler aldı.

Vali Erol’un bir sonraki durağı ise köy kahvesi oldu. Burada oturan vatandaşların masasına konuk olan ve ikram ettikleri çayı içen Vali Erol vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinleyerek onlarla uzun uzun sohbet etti. Köylerindeki ihtiyaçların İl Özel İdaresi, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Altınova Belediyesi tarafından karşılandığını dile getiren köy halkı Yalova Valisi Muammer Erol’a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.
Yalova Valisi Muammer Erol daha sonra Şehit Erol Şafak’ın ailesi ve Gazi Hüseyin Demirbaş’ı da evlerin de ziyaret etti.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle