Vali Erol Hastaneyi İnceledi

03 Aralık 2022 10:25
Vali Erol Hastaneyi İnceledi

Yalova Valisi Muammer Erol hizmete giren 400 yataklı Yalova devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek gelinen nokta ve verilen hizmetler hakkında Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray ile Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Ergenç’ten bilgiler aldı.

Yalova Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında vatandaşlara sağlık hizmeti sunmaya başladı. Yalova Valisi Muammer Erol da bu çerçevede hastaneyi ziyaret etti. Gelişinde Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray ile Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Ergenç tarafından karşılanan Vali Erol, hastaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Ardından Vali Erol’a bir sunum yapıldı. Sunumda hastanenin genel durumu, ileriye dönük açılması planlanan birimler, vatandaşlarımıza sunulacak hizmet kalitesinin arttırılması ve hastanenin 2023 vizyonu ile ilgili detaylar yer aldı. Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray hastanenin açılmasına verdiği desteklerden dolayı Yalova Valisi Muammer Erol’a teşekkür etti.

Vali Erol, Yalova Devlet Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinde bir aksama yaşanmadan taşınmasında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray nezdinde emeği geçen herkesi kutladı. Vali Erol hastanenin sahip olduğu imkanlarla Yalovalılara en iyi hizmeti sunacağına inandığının da altını çizdi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle