Torbacı Polisten Kaçamadı

03 Aralık 2022 10:23
Torbacı Polisten Kaçamadı

Yalova’da uyuşturucu satarak toplumu zehirleyen halk arasında torbacı olarak U.Ö.K adlı adlandırılan uyuşturucu satıcısı Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalandı. Şahsın ikamet ve aracında ise uyuşturucu maddeler ve ruhsatsız silahlar ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Bu çerçevede alınan bir istihbaratı değerlendiren Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri U.Ö.K adlı uyuşturucu satıcısını ısrarlı bir takip sonrasında yakaladı. Şahın üzerinde, aracında ve ikametinde yapılan aramalarda ise, 13, 10 gram Metamfetamin, 12, 80 gram Esrar, 1, 60 gram Bonzai, 1 Tabanca, 2 Kuru Sıkı Tabanca, 1 Pompalı Tüfek, 10 t Av Tüfeği Fişeği, uyuşturucu madde öğütücüsü, uyuşturucu madde içiminde kullanılan 4 adet cam aparat ele geçirildi. U.Ö.K ardından çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan sokaklarda gerçekleştirilen denetimlerde de kullanmak adına üzerinde uyuşturucu madde yakalanan 12 kişi hakkında adli işlem gerçekleştirildi. Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Toplumun huzur ve güvenliği, çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik başta uyuşturucu madde suçları olmak üzere suç ve suçlulara karşı mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir” denildi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle