Tokat Halka Hesap Verdi

21 Eylül 2021 10:27
Tokat Halka Hesap Verdi

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat düzenlenen halk gününde vatandaşlara 2.5 yıllık görev süresi içerisinde yapılan çalışmalar hakkında hesap verdi. 

 Tokat, “Görev süremin son dakikasına kadar ilçemiz için hizmet üretmeyi sürdüreceğim” dedi.

Görev süresinin 2.5 yıllık bölümünde yapılan çalışmaları anlatmak için bir halk günü düzenleyen Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ilçede yaşayan vatandaşlarla buluştu. Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleşen buluşmaya vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Burada yapılan çalışmaları kısa başlıklar halinde vatandaşlarla paylaşan Tokat, “Göreve geldiğimizde tek amacımız vardı o da halkımıza en iyi hizmeti sunmaktı. Bu hedefe durmadan yürüdük, yürümeye de devam edeceğiz, Görev süremin son dakikasına kadar ilçemiz için hizmet üretmeyi sürdüreceğim” dedi.

Tokat, “Görev süremizin bu güne kadar olan bölümünde, “İlçemize hibe yoluyla hizmet araçları kazandırdık. 40 bin m2 sıcak asfaltlama ve 20 bin m2 sathi kaplama çalışması yaptık. 10 bin m2 bekonit taşı, 30 bin m2 kilit parke taş döşedik. Dere yataklarımızın ıslahlarını gerçekleştirdik. İlçedeki riskli binaları yıktık. Meydan düzenlemeleri ve peyzajlar gerçekleştirdik. İlçemizin turizminin canlandırılmasında çok önemsediğimiz projeyi hayata geçirdik. Bungalow evleri ilçemize kazandırdık. Gece Pazarı’nı tamamladık. Pazar yerimizin etrafını kapatarak esnafımıza ve halkımıza daha rahat alışveriş imkanı sunduk. Yalova’da ilk sıfır atık belgesi alan belediye de biz olduk” dedi.

Tokat planladıkları projeleri de sıralayarak, “Kısa süre içerisinde hayata geçirmek istediğimiz projelerimiz var. Yaşlılara bir bakım evi yapacağız. Kadınlar Plajı’nı hayata geçireceğiz. Liman girişinde yolu daraltan binanın yıkımını da gerçekleştireceğiz. Kaymakamlık önüne ilçemize yakışır bir tören alanı inşa edeceğiz. İskele kordon boyunu Begonit taşı ile kaplayarak güzel bir göürünüme kavuşmasını sağlayacağız” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle