Termal’de Aşınan Yollara Asfalt Yama Yapıldı

03 Haziran 2022 10:49
Termal’de Aşınan Yollara Asfalt Yama Yapıldı

Termal Belediyesi ilçede ulaşımın modern ve sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda belirlenen noktalarda oluşan bozulmalara müdahale edilerek asfalt yama çalışması yapıldı.

Yalova’nın turizmdeki lokomotifi olan Termal ilçenin üstlendiği misyonun da bilincinde olan Termal Belediyesi meydana gelebilecek olumsuzluklara anında müdahale ederek ortadan kaldırıyor. Bu kapsamda ilçede modern, kesintisiz ve sorunsuz bir ulaşım anlayışı ile hareket eden belediye yollarda meydana gelen bozulmaları da kısa süreler içerisinde onarıyor. İlçeye ulaşımı sağlayan yollar ve ilçe içi yollarda meydana gelen bozulmaları tespit edilmesi üzerine harekete geçen Termal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt yama çalışması gerçekleştirdi. Bu sayede gerek araç ve gerekse yayaların zarar görmesinin de önüne geçildi. Ayrıca ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin kötü bir imajla buradan ayrılmasının da önüne geçildi.
Termal Belediyesi olarak çok yönlü bir bakış açısı ile hizmet ürettiklerini ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, “Termal birçok ülkeden gelen yabancı ve yurdumuzun birçok ilinden gelen yerli turistleri ağırlayan bir turizm merkezi. O nedenle ilçede meydana gelen olumsuzlukların süratle ortadan kaldırılması daha da büyük bir önem arz ediyor. Biz de ilçemizin üstlendiği bu misyonun bilinci ile daha hassas davranıyor ve hiçbir olumsuzluk yaşanmasına müsaade etmiyoruz. Yollarımızda oluşan bazı bozulmalara da bu anlayışla müdahale ederek onarımlarını gerçekleştirdik. İlçemizde modern, sorunsuz ve kesintisiz bir ulaşım için gereken neyse yapılmaya devam edilecek” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle