Termal Belediye Başkanı Acar’dan Amatör Spora Destek

28 Nisan 2023 09:50
Termal Belediye Başkanı Acar’dan Amatör Spora Destek

Amatör spor kulüplerinin başkanları ile bir araya gelen Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar amatör spora desteklerinin süreceğini ifade etti.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Yalova Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ile bir araya geldi. Kahvaltı programında amatör sporun önemine vurgu yapan Acar, belediye olarak amatör sporlara destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Sporun her dalına özellikle de atasporumuz güreşe verdiği desteklerle dikkat çeken Acar, amatör sporun ülkede sporun altyapısı olduğunu belirtti. Acar, “Amatör spor kulüplerimiz bizim için çok değerli. Onların başarıları bizleri gururlandırıyor. Biz de belediye olarak onlara her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da amatör sporun yanında olacağız.” dedi.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ayrıca toplantıya katılan amatör spor kulüplerinin başkanlarıyla da istişarelerde bulundu. Kulüp başkanları ise toplantının son derece faydalı olduğunu ifade ederek toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Toplantıya Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel de katıldı.

 

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle