Tema Yalova’ya 3 Kategoride Ödül

19 Kasım 2021 08:56
Tema Yalova’ya 3 Kategoride Ödül

Hayrettin Karaca Gönüllülük Ödülleri dağıtıldı. Bu kapsamda TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği de 3 kategoride ödüle layık görüldü.

TEMA Vakfı’nın her yıl gerçekleştirdiği Saha Koordinasyon Toplantısı salgın nedeniyle bu yıl da çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Türkiye’nin dört bir yanından gönüllülerin katıldığı toplantıda TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği salgın koşullarına rağmen gösterdiği çaba ile eğitim çalışmaları alanında Toprak Dede Hayrettin Karaca adına düzenlenen “Hayrettin Karaca Gönüllülük Ödülleri” kapsamında 3 kategoride ödül aldı. ”ne layık görüldü.

Demir “Çok mutluyuz”

TEMA Yalova İl Temsilcisi Arzu demir bu anlamlı ödülere layık görüldükleri için çok mutlu olduklarını ifade ederek,  “2020 yılı başında son yolculuğuna uğurladığımız Kurucu Onursal Başkanımız, Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca adına 5 farklı dalda Hayrettin Karaca Gönüllülük Ödülleri verildi. TEMA Yalova İl Temsilciliği olarak İlçe Sorumlularımız İl Yönetim Ekibimiz ve Gönüllülerimiz sayesinde bu dalda verilen 3 tane ödülü bizler aldık. Hayrettin Karaca Gönüllülük Ödülleri kapsamında ‘Verimlilik’ , ‘Umut Yeşertenler’  ve ‘Gönüllü Kazanımı’ kategorilerinde kazandığınız ödüllerimiz. Tüm Gönül Veren Yalova halkına ve destek veren Arkadaşlarımıza desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler.  Birlikte umut yeşertmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle