Şehit Aileleri Ve Gaziler İftarda Buluştu

29 Mart 2023 09:27
Şehit Aileleri Ve Gaziler İftarda Buluştu

Yalova Valiliği tarafından ildeki Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri için Uygulama Oteli’nde bir iftar yemeği gerçekleştirildi. İftara katılanları Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk birlikte karşıladılar.

Yalova Valiliği Ramazan ayı dolayısıyla Uygulama Oteli’nde bir iftar yemeği düzenledi. Yalova’da ki Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi ailelerinin yoğun katılım gösterdiği yemeğe gelenleri karşılayan Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, mübarek Ramazan ayını da kutladılar. Masaları da tek tek dolaşan Erol ve Tutuk, Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri ile uzun uzun sohbet etmeyi de ihmal etmediler. Ezanın okunması sonrasında iftar duasını Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk yaptırdı. Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğuna dikkat çeken Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, gerçekleşen iftar yemeğinde Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri ile birlikte olmaktan duydukları mutluluğu da ifade ettiler. İftara katılan Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi aileleri ise, “Bu iftarı düzenleyerek bizleri konuk eden Yalova Valiliğimize çok teşekkür ediyoruz. Bizleri karşılayan ve bizlerle sohbet eden Yalova Valimiz ve Yalova Belediye Başkanımıza da teşekkürü bir borç biliyoruz” diye konuştular.

Düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları ve Kurum Müdürleri de katıldılar.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle