“Sandıklara Sahip Çıkacağız”

28 Nisan 2023 09:48
“Sandıklara Sahip Çıkacağız”

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekilli Ahmet Büyükgümüş ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde görev alacak olan sandık görevlileri ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine hızla yaklaşılan şu günlerde AK Parti de hazırlıklarını sürdürüyor. Bu çerçevede 14 Mayıs 2023 Pazar günü sandık başlarında görevlendirilecek AK Parti sandık görevlileri Bayraktepe Mahallesi’nde buluna Seyr-i Çamlık isimli işletmede AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekilli Ahmet Büyükgümüş ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile bir araya geldiler. Yenilen yemeğin ardından söz alan AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, “14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri ülkemiz ve milletimiz için tarihi bir dönüm noktasıdır. Bu seçimlerde sandıkların korunması ve oyların doğru bir şekilde sayılması çok önemlidir. Sizler bu konuda çok hassas davranmalısınız. Sandıklara sahip çıkmalısınız. Oylarımızın çalınmasına izin vermemelisiniz. Bu seçimlerde AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vererek ülkemizin geleceğine sahip çıkacağız” dedi.

Ardından AK Parti Yalova Milletvekili ve milletvekili adayı Ahmet Büyükgümüş de sandık görevlilerine hitap etti. Gecede sandık görevlilerinin yönelttiği sorular da yanıtlanarak istişarelerde bulunuldu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle