Salonun Zemini Yenileniyor

10 Eylül 2021 10:59
Salonun Zemini Yenileniyor

Bu yıl ING Basketbol Süper Ligi’nde Semt77 Yalovaspor basketbol takımının maçlarına ev sahipliği yapacak olan 90. Yıl Spor Salonu’nun zemini sil baştan yenileniyor.

ING Basketbol Süper Ligi’nde, önemli takımları ve yıldızları Yalova’da ağırlayacak olan Semt77 Yalovaspor basketbol takımının evi olan 90. Yıl Spor Salonu’nu lig için istenen kriterlere uygun hale getiriliyor. Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında salonun zemini de sil baştan değişiyor. Hummalı bir çalışmanın sürdüğü salonda tüm çabalar ligin başlangıç tarihine yetişebilmek. Çalışmaları sürdüren ekiplere teşekkür eden Yalova Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Kalyon, “Spor Salonunun parkelerini yenileme işine başladık. Hedefimiz bir an önce sahayı hazır hale getirmek. Sahanın lige yetişmesi için emek harcayan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Salonda ayrıca seyircilerin yer alacağı tribünlerde de bir takım düzenlemeler gerçekleştiriliyor. İstenen seyirci kapasitesine ulaşmak adına salonun yan taraflarındaki seyyar tribünler de aktive ediliyor.

 

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle