Safran Köyü Futbol Sahasının Temeli Atıldı

31 Mayıs 2022 11:05
Safran Köyü Futbol Sahasının Temeli Atıldı

Safran Köyü futbol sahasının temeli Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’un katıldığı bir törenle atıldı.

Safran Köyü uzunca bir süreden beri hayalini kurduğu futbol sahasına kavuşuyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen spor sahasının temel atma töreni de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Temel atma törenine Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile İl Genel Meclisi Başkanı hasan Soygüzel de katıldı. Burada vatandaşlarla sohbet eden protokol mensupları köy halkının taleplerini de öğrendiler. Ardından çalışmanın ilk harcı dualar eşliğinde dökülürken köyde gerek Yalova Belediyesi ve gerekse İl Özel İdaresi’nin yatırımlarının dev

Safran Köyü’müzde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımına başlanan yeni futbol stadının temelini Sayın Valimiz Muammer Erol, Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve diğer davetlilerle birlikte attık ve incelemede bulunduk. Çok yakında Yalova İl Özel İdaresi olarak biz de Safran Köyü Mesire Alanı’nın yapımına başlayacağız.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle