Minik Kuran Kursu Öğrencileri, Hayran Bıraktı

04 Haziran 2022 10:53
Minik Kuran Kursu Öğrencileri, Hayran Bıraktı

Altınova İlçe Müftülüğünün Yazıcıoğlu Kur’an Kursu 4-6 Yaş Grubu yılsonu programı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 4-6 yaş grubu miniklerin programı büyük beğeni toplarken, Kur’an tilavetleri duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’ndaki program, İstiklal Marşı’nın okunması ve Kur’an tilaveti ile başladı. Konuşmaların ardından Kursun ve sınıfların tanıtımın ardından minikler hazırladıkları gösterileri sundular.

Programın sonunda 2021-2022 Eğitim-Öğretim Döneminde Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okumayı öğrenen öğrencilere belge verildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Kur’an Kursunu inşa edip Diyanet işleri Başkanlığı Altınova İlçe Müftülüğüne tahsis eden Yazıcıoğlu İnşaatın sahibi hayırsever Osman Yazıcı kursumuzda eğitim gören öğrencilerimize hediye dağıttı.

Geniş katılım

Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’nda yapılan programa; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, Yalova İl Müftüsü Sayın İlyas Yılmaztürk, Yalova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Muhammed Edib Özyılmaz, Termal İlçe Müftüsü Enes Yılmaz, Çiftlikköy İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy, İlçe Emniyet Amiri Yavuz Kartav, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Zeki Sitar, Altınova Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sancaktutan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle