MHP’den Esenköy’e Çıkarma

06 Eylül 2021 10:10
MHP’den Esenköy’e Çıkarma

MHP Yalova İl Yönetim Kurulu üyeleri, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’i makamında ziyaret ederek beldede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, MHP Yalova İl Sekreteri Barış Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları Metin Soysal, İrfan Şen, Mete Örnek ve Altınova İlçe Başkanı Serkan Dikyar’ı makamında konuk etti. Temel’in makamındaki ziyarete Esenköy Belediye Meclis üyeleri Erdem Küçük ile Zeki Selvi de eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel belediye çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler aktardı. Beldede süren projeler hakkında da paylaşımda bulunan Temel, “Esenköy’ün sorunlarını ortadan kaldırıken, yapılan yatırımlar ve hayata geçirilen projelerle de ilçeyi her alanda daha ileriye taşıyoruz” dedi.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in MHP’nin Belediyecilik anlayışının güzel bir örneğini ortaya koyduğunu dile getiren MHP’li yöneticiler ise başarılı çalışmalarından dolayı Temel’i kutladılar. Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve MHP Yalova İl Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle