MHP Yalova Heyetinden Esnaf Ziyareti

29 Mart 2023 09:26
MHP Yalova Heyetinden Esnaf Ziyareti

MHP Yalova heyeti, Ramazan ayında esnafları unutmadı. İstanbul Caddesi’nde esnaflarla bir araya gelen heyet, Türkiye’nin ekonomik olarak güçlü bir ülke olduğunu ve daha iyi günlerin yakın olduğunu vurguladı.

MHP Yalova İl Başkanı A.İhsan Güldoğan ve beraberindeki heyet, Ramazan ayı dolayısıyla İstanbul Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Güldoğan, Türkiye’nin ekonomik olarak güçlü bir ülke olduğunu ve daha iyi günlerin yakın olduğunu söyledi.

Güldoğan’ın yanı sıra İl Sekreteri Barış Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Mete Örnek, Merkez ilçe Başkanı Aydın Altun ile İl ve İlçe Yöneticileri de esnaf ziyaretine katıldı. MHP heyeti, esnaflara Ramazan bereketi dileyerek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan Güldoğan, “Dünya derin bir ekonomik krizle boğuşuyor. Biz farklı bir dünyada yaşamıyoruz. Türkiye’de küresel boyuttaki bu çalkantılardan etkileniyor. Ancak ülkemiz bu çalkantıları en az hisseden ülkelerden birisi. Fransa, Yunanistan hatta Amerika da bile ekonomik sıkıntılar nedeni ile yaşanan olayları görüyoruz. Ülkemiz hızla ekonomisini güçlendiriyor. Türkiye’yi çok güzel günler bekliyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Güldoğan, MHP olarak her zaman esnafın ve vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Esnafımız bizim gözbebeğimizdir. Onların sorunları bizim sorunumuzdur. Biz MHP olarak her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanındayız. Onların sesini duyurmak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle