Laçin Huzurevi Sakinlerini Kandilde Yalnız Bırakmadı

28 Ocak 2023 11:23
Laçin Huzurevi Sakinlerini Kandilde Yalnız Bırakmadı

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin tarafından Regaip Kandili dolayısıyla Paşakent ve Çınarcık Huzurevlerinde kalan yaşlılara ziyaret gerçekleştirilerek, kandil simidi ikram edildi.

Tüm özel gün ve gecelerde yaşlıları ve çocukları yalnız bırakmayan Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin Regaip Kandilinde de huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ikramlarda bulundu. Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin Paşakent ve Çınarcık’ta ki huzurevlerini ziyaret etti. Yaşlılarla bir süre sohbet eden Laçin, huzurevi sakinlerinin kandilini kutlayarak, "Huzurevinde yaşayan değerli büyüklerimizin kandilini kutluyorum Allah nice kandiller sağlıklı bir şekilde ulaşmayı nasip etsin. Regaip Kandilini vesile kılarak burada sizlerle beraber olmak, sizlerin yalnız olmadığınızı bir kez daha vurgulamak istedik” dedi.

Huzur evini ziyaret eden Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin teşekkür eden huzurevi sakinleri ise, “Böyle kutlu ve mutlu bir günde bizleri unutmadıkları ve bizimle beraber oldukları için kendilerine minnettarız. Her zaman yanımızdalar, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Kandil münasebetiyle de yeryüzünde akan kan ve gözyaşının dinmesine bu gecenin vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyoruz" diye konuştular.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle