Kravatsız, Protokolsüz Ziyaret

22 Eylül 2021 09:32
Kravatsız, Protokolsüz Ziyaret

Samimi tavırlarıyla ve her zaman halkın içerisinde oluşuyla takdir toplayan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, ziyaret ettiği bir kahve hanede kravatını ceketini çıkartıp kendisine ikram edilen çayı yudumladı.

Esnaflarla sohbet eden Bağatar, sorunları da dinledi.

Parti çalışmalarından bulduğu her zamanı halkla kucaklaşmaya harcayan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, çoğu kez tek başına esnaflara ve vatandaşlara konuk olmayı tercih ediyor. Bu ziyaretlerden birisini gerçekleştiren Bağatar bir esnafın kahvehanesine konuk oldu. Masaya oturup kahvehanedeki vatandaşlarla koyu bir sohbete koyulan Bağatar kravatını ve ceketini de çıkartarak kelimenin tam anlamıyla protokolden sıyrıldı. Kendisine ikram edilen çayı yudumlayan Bağatar esnafları ve kahvedeki vatandaşları dinledi. Sorunlarını not almayı da ihmal etmeyen Bağatar, “Yalova’nın her sorunu benim de sorunumdur. Bu sorunların ortadan kaldırılması için bugüne kadar gösterdiğimiz özveriyi bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Bizler halkımıza hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda yorulma, yavaşlama ya da durma lüksüne sahip değiliz” dedi.
Kendilerini ziyaret ederek samimi bir sohbet gerçekleştiren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a teşekkür eden vatandaşlar, kendisini her zaman çay içmeye ve sohbete beklediklerini dile getirdiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle