Kaza Ucuz Atlatıldı

08 Ekim 2021 09:29
Kaza Ucuz Atlatıldı

Sefabey Caddesi İle Cengiz Koçal Caddesi’nin kesiştiği kavşakta halkın ve trafiğin yoğun olduğu bir saatte meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı. 2 araçlı kazada araçlardan birisi çarpışmanın etkisi ile orta refüje çıktı.

Edinilen bilgiye göre Sefabey Caddesi’nden Cengiz Koçal Caddesi’ne gitmekte olan 16 plakalı araç bir anlık dikkatsizlikle karşı şeride geçti. Bu esnada gelmekte olan 77 plakalı başka bir araca vuran 16 plakalı otomobil çarpmanın etkisi ile savrularak orta refüje çıktı. Kazanın halkın ve trafiğin yoğun olduğu bir saatte meydana gelmesi ve kazanı olduğu noktada bir yaya geçidinin bulunması ise olayın ne denli ucuz atlatıldığını gözler önüne serdi. Olaya şahit olan vatandaşlar ise, “Kaza 30 saniye önce meydana gelseydi yaya geçidinden insanlar geçiyor olacaktı. Bir grup vatandaş yaya geçidinden geçtikten hemen sonra bu kaza meydana geldi. Yoksa birçok insanın yaralanması işten bile değildi” dediler.

Kaza sonrasında bir süreliğine tek yönde kapanan Sefabey Caddesi’nde araç yoğunluğu yaşandı. Kazanın etkisi ile şoka uğrayan 16 plakalı aracın şoförü vatandaşlar tarafından sakinleştirilirken yapılan işlemler sonrasında araçlar olay yerinden kaldırıldı.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle