İyi Parti’ye Toplu Katılım

12 Ekim 2021 10:38
İyi Parti’ye Toplu Katılım

İYİ Parti Yalova İl Teşkilatı’na toplu katılım töreni düzenlendi. 20 kadın düzenlenen rozet töreni ile İYİ Parti saflarına katıldılar.

İYİ Parti’ye katılımlar sürüyor. Bu kapsamda 20 kadın parti binasında düzenlenen törenle İYİ Partili oldular. İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz ve İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Elif Akyol Tosun katılımı ile gerçekleşen törende kadınlara rozetlerini Akyüz ve Tosun bizzat taktılar. İYİ Parti hareketinin kadınlarla her geçen gün daha da güçlendiğini ifade eden İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Elif Akyol Tosun, “Genel Başkanımız da bir kadın. Kadının gücünü tüm dünyaya gösteren birisi. Kendisi ile gurur duyuyor ve onun yanında olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. İYİ Parti hareketi kadınlarla her geçen gün daha da güçleniyor” dedi.

Partiye katılımlarından dolayı kadınlara teşekkür eden İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz ise, “Kadınlarımızın partimizde ki sayısının artmasını çok önemsiyoruz. Kadınlarımız inandıkları yolda cefakârca yürürler. Bugün partimize kadınlardan oluşan toplu katılımın mutluluğunu yaşıyoruz. Partimize olan teveccüh her geçen gün artıyor. İYİ parti iktidara emin adımlarla yürümeyi sürdürüyor” diye konuştu.
Partiye toplu şekilde katılan kadınlar ise İYİ Parti saflarında olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e duydukları güveni dile getirdiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle