İyi Parti’ye Denizçalı’da Toplu Katılım

11 Eylül 2021 11:56
İyi Parti’ye Denizçalı’da Toplu Katılım

“Türkiye İYİ olacak” sloganı ile başlayan üyelik Kampanyası kapsamında Çiftlikköy İlçe Teşkilatı çalışmalarında hız kesmeyerek üye kayıtlarına devam ediyor.

Bu kapsamda Denizçalı Köyü’nde onlarca kişinin partiye toplu katılım töreni düzenlendi.

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatı üye çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Denizçalı Köyü’ne giden İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın, il ve ilçe yöneticilerinden oluşan grup burada toplu katılım törenine katıldılar. Köy meydanında yer alan kahvehanede gerçekleştirilen törende partiye üyeliklerini yaptıran onlarca vatandaşa rozetleri takıldı. Partililerin rozetlerini İYİ Parti Yalova İl Başkan Yardımcısı Dr. Elif Akyol Tosun, İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın ve İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığı Kadın Politikalarından sorumlu İlce Başkan Yardımcısı Munise Canca taktılar.

Burada konuşan İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın, “Pandemi süreci olmasına rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Gittiğimiz her yerde İYİ Partiyi anlatıyoruz.  İnsanlar bize ve partimize güven duyuyor. Bundan çok büyük memnuniyet duymaktayız. Halkımız geleceğin teminatı ve umudu olarak partimizi görüyor. Bu kapsamda, Genel başkanımızın çizdiği rotada ilerleyerek sokaklarda vatandaşları dinliyor, gezdiğimiz mahallelerde partimizin politikalarını anlatıyor sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Partimize gerçekleşen bu toplu katılımla artık daha da güçlüyüz. Parti saflarımıza katılan her bir kişi ile birlikte iktidar yürüyüşümüzü sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle