İyi Partililer Köylülerin Sorunlarını Dinledi

24 Eylül 2021 10:05
İyi Partililer Köylülerin Sorunlarını Dinledi

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyorlar. Köy halkının sorunlarını dinleyen İYİ Parti yöneticileri sorunların çözümüne katkı sunmaya çalışıyorlar.

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın ve ilçe yöneticileri köy ziyaretlerine devam ediyor. Çiftlikköy İYİ Parti İlçe Teşkilatı Dereköy'de Köy Muhtarı ve köylülerle bir araya gelerek Köyün sorunlarını Muhtar Hidayet Köken ve köylülerden dinlediler. Çiftlikköy İYİ Parti İlçe Kadın Politikalarından sorumlu İlce Başkan Yardımcısı Munise Canca ve Yalova İl Kadın Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr Elif Akyol Tosun'da Dereköylü kadınlarla bir araya geldiler.

Ziyarette köy halkını dinleyen İYİ Partililer sorunları öğrenerek bu sorunların çözümüne katkı sunmaya çalışıyorlar.  Vatandaşların talep ve önerilerini de alan İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın ve İl Başkan Yardımcısı Dr Elif Akyol Tosun ile yöneticiler, Dereköy halkına kendilerine gösterilen ilgiden dolayı ve misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle