İdo’dan Yalova’ya Yüzde 15 İndirim

19 Ocak 2023 09:10
İdo’dan Yalova’ya Yüzde 15 İndirim

Yalovalıların tepkileri üzerine harekete geçen AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar’ın İDO Genel Müdürü ile görüşmesi sonuç verdi. İDO Yalova hattındaki bilet fiyatlarında yüzde 15’lik indirime gidildiğini duyurdu.

İDO’nun Yalova’da uyguladığı yüksek fiyatlar vatandaşları canından bezdirdi. Tam da bu noktada devreye giren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar İDO Genel Müdürü Murat Orhan ile görüşerek Yalova hattında indirim talep etmişti. İDO yapılan görüşmeler sonrasında bu hatta indirim kararı aldığını Bağatar’a bindirdi. Yüzde 15’lik indirim müjdesini ise AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar kamuoyu ile paylaştı. Bağatar yaptığı açıklamada, “Son günlerde Yalovalı vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ivedilikle İDO Genel müdürü ile görüşen Muğlim Bağatar hem yaya hem de araç ücretlerinde yüzde 15 indirime gideceğinin bilgisini verdi. Talebimize samimiyetiyle karşılık Sayın Genel müdürümüze teşekkürlerimizi sunarız. Yapılacak olan fiyat düzenlemesinin şehrimize ve Yalovalı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aliye Coşkun

20 Ocak 2023 12:51
İstanbul dan Yalova ya Çınarcığa gitmek bile lüks oldu. Bu gidişle yazlığımıza bile gidemeyeceğiz.Biletler çok pahalı yazın dahada artacak zamlara yetişemiyoruz

Hayriye özkan

20 Ocak 2023 10:03
İdonun bu fiat uygulaması sabit tek fiat olsa çok iyi olur indirim az olmuş

Özelleştirmenin faturasını hep bize ödettiniz.

21 Ocak 2023 23:41
Ödettiğiniz faturaların dökümünü de bizi yönetemeyen, adaleti sağlayamayanlara elbette biz de ödeteceğiz.