“Halka Hizmeti Hakka Hizmet Kabul Eden Bir Anlayışın Ferdiyiz”

05 Mayıs 2023 10:11
“Halka Hizmeti Hakka Hizmet Kabul Eden Bir Anlayışın Ferdiyiz”

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar belediye çalışmalarından artta kalan zamanında esnaflara konuk olarak onların sorunlarını, talep ve önerilerini dinliyor.

Kendilerinin halka hizmeti kutsal kabul eden bir anlayıştan geldiklerini ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. İlçede atılacak her adımda vatandaşlarla ve esnaflarla istişare yaptığını da dile getiren Acar, “Biz her zaman bulunduğumuz makamları halkımıza hizmet noktaları gördük. Termal’i yönetirken esnafımızla, vatandaşımızla kısacası ilçe halkımızın geneli ile her zaman bir istişare içerisinde olduk. İstişare kültürümüzün bir parçası olarak da sık sık esnaflarımızı ziyaret ediyor, onların bir bardak sıcak çayını içip en az o çay kadar sıcak sohbetlerine ortaklık ediyoruz. Onların sorunlarını çözmek kadar önerilerini almak da önemli. Biz de belediye çalışmalarımızdan artta kalan her zaman bunu yapmaya özen gösteriyoruz”  dedi.
Esnaflar ise Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’a teşekkür ederek kendilerini sık sık ziyaret ettiği, sorunlarına çözüm bulup taleplerini yerine getirdiği için teşekkür ettiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle