Güçlü İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

19 Mayıs 2023 14:17
Güçlü İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında online olarak gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. Tur çalışmaları nedeni ile online olarak yapıldı. Toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan katıldı. Burada il başkanlarına ve parti yöneticileri ile belediye başkanlarına seslenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Turundan büyük bir başarı ile çıkacaklarına olan inancını dile getirdi. Tüm teşkilatları o güne kadar durmadan çalışmaya davet eden Erdoğan, “Biz, 28 Mayıs'a kadar bu işe sıkı sıkı sarılarak ülkemiz, milletimiz ve Cumhur İttifakı üzerinde oynanmak istenen oyunu bir kez daha bozacağız. Bunu yapacak olan da sizlersiniz. Her biriniz, kendi ilinizde, kati zaferi ilan edeceğimiz 28 Mayıs'a kadar gece, gündüz çalışacak Türkiye Yüzyılı'nın inşasına omuz vereceksiniz. Sizler, bu partiyi daha önce 15 seçimde sandıktan açık ara birinci çıkarmış bir kadrosunuz. Geçtiğimiz pazar günü 16 ve 17'nci seçimlerimizde de yine açık ara birinci çıkartarak partimizi ve bizi zirveye taşıdınız. Seçim sisteminin yüzde 50 artı 1 oy şartı sebebiyle, 18'inci seçimimizde de bizi sandıktan açık ara birinci çıkartacağınızdan şüphe duymuyorum. Bugüne kadar güvenimizi hiç boşa çıkarmadınız. İnşallah 28 Mayıs'ta da teşkilatıyla milletvekili adayıyla milletvekilleri ve belediye başkanıyla güvenimizi boşa çıkarmayacağınıza yürekten inanıyorum. Rabb'ime, bana sizler gibi yol arkadaşları verdiği için hamdediyorum.” dedi.
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılan AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için var güçleri için çalışacaklarını dile getirdi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle