Genel Müdür Yardımcısı Koruma Altındaki Çocukları Ziyaret Etti

20 Ocak 2022 09:04
Genel Müdür Yardımcısı Koruma Altındaki Çocukları Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin, Yalova’da bakanlığa bağlı kurumlarda incelemede bulundu.

Bu esnada koruma altındaki çocuklarla da bir araya gelen genel müdür yardımcısı çocukları verdiği hediyelerle mutlu etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşları incelemek için gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin’i, Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Arif Laçin ağırladı. Bu kapsamda Laçin’den bilgiler alan İnaltekin daha sonra Milli Piyango Bakım Rehabilitasyon Aile ve Danışma Merkezi, Yalova Kadın Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi, Yalova Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinden hizmet alan engelli bireylerimiz ve huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. Bu esnada koruma altında tutulan çocukları da ziyaret eden İnaltekin, onlarla sohbet edip hediyeler vermeyi de ihmal etmedi. Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Arif Laçin tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin’e Altınova Engelsiz Yaşam Merkezi’nde engelli bireylere hizmet verecek olan Gündüz Hizmet Merkezi projesi ile ilgili de bilgiler verildi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle