“Esnaf Ayakta Durmakta Zorlanıyor”

05 Ekim 2021 09:43
“Esnaf Ayakta Durmakta Zorlanıyor”

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Heyeti,  Çınarcık'ta esnaf ve saha ziyareti gerçekleştirdi.  Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Esnaf ayakta durmakta zorlanıyor” dedi.

Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır,  İl Siyasi İşler Başkanı Recep Adıgüzel,  Çınarcık İlçe Koordinatörü Atilla Tanin, İl Sosyal Politikalar Başkanı Nuriye Yenice, İl Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Selda Gülçiftçi, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehtap Ensarioğlu ve İl İnsan Hakları Başkanı Mustafa Kıran'dan oluşan Gelecek Partisi Heyeti,  Çınarcık'ta esnaf ve saha ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen, Gelecek Partisi Heyeti,  parti çalışmaları hakkında da vatandaşlarla bilgi paylaşımında bulundu. Esnaflarımızın ekonomik anlamda zor bir süreç yaşadığını ifade eden İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Sahada bu durumu daha yakından görmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Banka kredilerini ödeyemeyen, yüksek enflasyon nedeniyle sattığı malı tekrar aynı fiyata rafına koyamayan, yüksek elektrik, kira, vergiler nedeniyle ayakta kalmakta zorlanan bir esnaf topluluğumuz var” dedi.

Pandemi ile birlikte açıklanan yardımların da yaraya merhem olmaktan uzak olduğunu ifade eden Çandır, yöneticilerin, lüks harcama ve yatırımlardan uzak, vatandaş merkezli çalışmalar yürütmesi gerektiğini ifade etti. Yarın seçim varmış gibi sahada olmaya devam edeceklerinin altını da çizen Çandır, vatandaşların teveccühlerinden de son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle