Esenköy’de Aziz Aktaş Fırtınası Esti

19 Ağustos 2022 09:28
Esenköy’de Aziz Aktaş Fırtınası Esti

Ünlü sanatçı Aziz Aktaş Esenköy Belediyesi tarafından düzenlenen halk konserinde sahne aldı. Aktaş bir biri ardında seslendirdiği sevilen parçaları ile Esenköylülere unutulmaz anlar yaşattı.

Esenköy Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda beldede bir halk konseri düzenlendi. Konsere İstanbul Girls Orchestra ve Aziz Aktaş katıldılar. İlk sahne alan ekip olan İstanbul Girls Orchestra performansları ile sık sık alkışlandılar. Ardından sahne alan ünlü sanatçı Aziz Aktaş ise sevilen şarkılarını Esenköylüler için ardı ardına seslendirdi. Vatandaşlara sık sık mikrofon uzatan ve şarkılarına eşlik etmelerini izleyen Aktaş, “Esenköy her zamanki gibi muhteşem. Burada olmak, sizlerle birlikte şarkılar seslendirmek beni çok mutlu ediyor” dedi.

Aziz Akşaş’ın şarkıları ile unutulmaz bir gece geçiren vatandaşlar ise konseri düzenleyen Esenköy Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Halk konserini izleyenler arasında Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz de yer aldı. Konser sonrasında Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel tarafından sanatçılara çiçek sunuldu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle