Emniyetten 11 Adrese Eş Zamanlı Operasyon

14 Ekim 2021 11:08
Emniyetten 11 Adrese Eş Zamanlı Operasyon

Yalova Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlükleri, Bağlarbaşı Mahallesi’nde 11 ayrı adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyon kapsamında 6 kişi yakalandı

Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Asayiş Şube Müdürlüğü, Bağlarbaşı Mahallesi’nde uyuşturucu madde ticareti yapan ve arananlara yönelik geniş kapsamlı bir operasyon gerçekleştirdi. 11 ayrı adrese eş zamanlı olarak yapılan operasyon ile 6 kişi yakalandı.

Konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede ise şu bilgiler kamuoyu ile paylaşıldı:

“Bağlarbaşı Mahallesi’nde 11 ayrı adrese eş zamanlı yapılan ortaklaşa operasyonda ‘Uyuşturucu Madde Ticareti’ yaptıkları tespit edilen G.O., İ.İ., İ.O. ve İ.F. isimli şahıslar ile ‘Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak veya Aracılık Etmek’ suçundan toplam 17 yıl 9 ay aranması bulunan T.T. isimli şahıs ve 4 ayrı hırsızlık suçundan aranan S.Ş. isimli toplam 6 şüpheli şahıs yakalanmıştır. Bahse konu adreslerde yapılan aramalarda 9 gram sentetik kannabinoid, 5 gram metamfetamin, 3 gram esrar maddeleri ile 1 adet av tüfeği, 1 adet bıçak, 4 adet kuru sıkı tabanca, 7 adet tabanca fişeği, 6 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir.”

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle