Çınarcık’ta Okullar Dezenfekte Ediliyor

01 Aralık 2022 09:18
Çınarcık’ta Okullar Dezenfekte Ediliyor

Çınarcık Belediyesi ilçedeki okullardan gelen taleplere anında cevap vererek gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu çerçevede Hüdaverdi Aydın İlkokulu’nun sınıfları da ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Çınarcık Belediyesi ilçede eğitimin sağlıklı bir şekilde devam etmesine katkı sunmayı sürdürüyor. Hüdaverdi Aydın İlkokulu yöneticileri ve velileri tarafından gelen bir talep nedeni ile gerekli çalışmaları başlatan Çınarcık Belediyesi okulun sınıflarında dezenfeksiyon sağlamak adına ilaçlama yaptı. Çınarcık Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri ilaçlama birimi tarafından gerçekleşen çalışma ile sınıflar mikroplardan arındırıldı. Ayrıca öğrencilerin toplu olarak kullandıkları koridorlar, tuvaletler, kütüphane ile öğretmenler odası ve idari bölümler de detaylı bir şekilde ilaçlandı.
Hüdaverdi Aydın İlkokulundan gelen talep doğrultusunda, okuldaki tüm sınıflar mikrop ve virüslere karşı Çınarcık Belediyesi ekipleri tarafından ilaçlandı.

Hüdaverdi Aydın İlkokulu ve Ortaokulu yönetimi öğrencilerinin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim ve öğretim görebilmesi amacıyla, ortak kullanım alanlarında hastalık yapıcı mikrop ve virüslerin yok edilmesi için yapılan dezenfekte çalışmasının ardından Çınarcık Belediyesi ekiplerine ve Çınarcık Belediye  Başkanı Numan Soyer’e teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle