Çınarcık'ta Karne Heyecanı

24 Ocak 2022 08:46
Çınarcık'ta Karne Heyecanı

2021/2022 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle birlikte, Hüdaverdi Aydın İlkokulu ve Ortaokulu’nda, karne heyecanı yaşandı.

İlçedeki tüm okullarda olduğu gibi Hüdaverdi Aydın İlkokulu ve Ortaokulu’nda Okulu’ndaki karne töreninde de heyecan, mutluluk bir arada yaşandı. Çok sayıda velinin katıldığı törende velilere seslenen okul yöneticileri çocukların karne durumuna göre değerlendirilmemesi gerektiğini kaydetti. Bu konuda velilere büyük görevler düştüğünü söyleyen Kılıç “ Karnelerindeki notlar ne olursa olsun, çocuklarımıza karşı olgun bir şekilde davranarak destek göstermeyi bilmeliyiz. Aksi halde onların, geleceğini olumsuz etkileyebiliriz. Velilerimiz bu konuda hassas davranarak, çocuklarına gereken ilgi ve alakayı göstermelidir” dedi.

Hüdaverdi Aydın İlkokul ve Ortaokulu Spor Salonunda yapılan törende konuşan, Okul Müdürü Osman Beken ise, "2021/2022 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemini bitirmiş bulunuyoruz. Eğitim Öğretimde bizi yalnız bırakmayan, siz değerli velilere, Hüdaverdi Aydın İlkokul ve Ortaokul yöneticileri ve öğretmenleri adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Ortaokullar arasında oynan Basketbol Müsabakalarında, Yıldız Kızlar 1’nci, Yıldız Erkekler de ise 2’nci olan öğrencilere kupalarını Hüdaverdi Aydın Ortaokulu Müdürü Osman Beken verdi. Öğrenciler aldıkları kupalarını sevincini törende diğer öğrencilerle paylaştılar.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle