Çetin BBP Başkanlığı’ndan İstifa Etti

09 Eylül 2021 09:19
Çetin BBP Başkanlığı’ndan İstifa Etti

Büyük Birlik Partisi Yalova İl Başkanı Cengiz Çetin, başkanlık görevinden istifa ettiğini duyurdu. Çetin’in yerine BBP Genel Merkezi tarafından atama yapılacağı öğrenildi.

BBP Yalova İl Teşkilatında sarsıcı bir istifa yaşandı. Kısa bir süre önce BBP Yalova İl Başkanlığı görevine getirilen Cengiz Çetin, yönetim kademesinde değişikliklere giderek birlikte çalışacağı kadroyu oluşturmaya başlamıştı. Göreve hızla devam eden Çetin’in başkanlıktan istifa ettiği açıklaması ise soğuk duş etkisi yaptı. Çetin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Söylemlerimden ve teşkilat içinde görev değişikliği yapmamdan dolayı, genel merkez müdahalesini kabul etmeyerek Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı’ndan istifa ettim. Sonuna kadar sen varsan varız yoksan yokuz diyerek benimle yola çıkıp benimle istifa eden kardeşlerime teşekkür ediyorum. Herkes kendine yakışanı yapar” dedi.

BBP Genel Merkezi tarafından Yalova İl Başkanlığına kısa süre içerisinde bir atama yapılması beklenirken bu ismin kim olacağı ise merak konusu oldu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle