Cemevi Ve Kültür Merkezi Derneği’nde Görev Değişimi

14 Eylül 2021 09:42
Cemevi Ve Kültür Merkezi Derneği’nde Görev Değişimi

Yalova Cemevi ve Kültür Merkezi Derneği Olağan Genel Kurulu sonrasında dernek başkanlığına Hatice Sükmen derneğin onursal başkanlığı görevine ise Sinan Giray seçildi.

Yalova Cemevi ve Kültür Merkezi Derneği 1. Olağan Genel Kurulu Bahane Kafe’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Divanın teşkili, saygı duruşunda bulunulması ve saygı duruşunun okunması sonrasında gelir-gider ve faaliyet raporları okunarak ibra edildi. Ardından yapılan seçimde sandık başına giden üyeler yeni yönetimi belirlediler. Seçimler sonrasında derneğin yeni başkanı Hatice Sükmen oldu. Derneğin kurucu başkanı olan Sinan Giray’a teşekkür ederek kendisine tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yürütmek adına elinden gelen tüm gayreti göstereceğini ifade eden Sükmen, eski yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

Olağan Genel Kurulda derneğin onursal başkanlığı görevine ise Sinan Giray seçildi. Üyelere kendisini bu göreve layık gördükleri için şükranlarını sunan Giray ise, “Kurucu başkanı olarak görev yaptığım bu derneğin onursal başkanı olarak seçilmekten de büyük bir gurur duydum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da derneğimizin, üyelerimizin ve seçilecek yönetimlerin her zaman yanında yer alıp elimden gelen desteği sunmaya devam edeceğim. Yeni oluşan yönetime ve Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Sükmen’e başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle