Çandır’dan Muhteşem Konser

26 Mayıs 2022 08:46
Çandır’dan Muhteşem Konser

Siyasetçi kişiliğinin yanında bir sanatçı kişiliği taşıyan Kürşat Emre Çandır, RDKM’de gerçekleşen Türk Sanat Müziği konseri ile kulakların pasını sildi. Konserde gelenlerin getirdiği onlarca kilo mama ise sokak hayvanlarına dağıtılacak.

Kürşat Emre Çandır, sanatçı kimliği ile Yalovalı sanatseverlerin karşısına çıktı. RDKM’de gerçekleştirilen konserde Çandır’a, Haluk Çevik eşlik etti. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği konserine gelenlerden 1 kilo mama getirmeleri istendi. Konsere katılanların getirdikleri onlarca kilo mama sayesinde sokak hayvanlarının aç kalmaması için de önemli bir adım atıldı. Bu anlamda Yalova’da ilk kez gerçekleşen bir etkinlik olarak örnek de teşkil eden konser sanatseverlerden büyük ilgi gördü. RDKM’yi dolduran Yalovalılar Kürşat Emre Çandır tarafından seslendirilen birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri ile unutulmaz bir gece geçirdiler. Şarkılarına katılımcıların sık sık eşlik ettiği çandır konser sonrasında ise ayakta alkışlandı.
Konsere katılanlara teşekkür eden Kürşat Emre Çandır, “Sizlerle buluşmaktan büyük bir keyif alıyorum. Sizlerle şarkılar söylemek çok büyük bir onur, gurur ve mutluluk vesilesi. Ama bu seferki konserde toplanan mamaların sokaklardaki can dostlarımızın karnını doyuracağını bilmek de bana ayrıca bir mutluluk verdi. Umarım bu konser diğer sanatçı dostlarıma da örnek teşkil eder ve onlar da düzenleyecekleri benzeri etkinliklerle sokak hayvanlarına sahip çıkarlar” diye konuştu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle