Çandır, Davutoğlu İle Biraraya Geldi

04 Ekim 2021 09:16
Çandır, Davutoğlu İle Biraraya Geldi

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile Ankara’da bir araya geldi.

Davutoğlu’na Yalova hakkında bilgiler aktaran Çandır, kendisine ait bir şarkı albümünü de Davutoğlu’na hediye etti.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Heyeti, 15. İl Başkanları Toplantısı sebebiyle Ankara'da ki programa katıldı. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır,  İl Siyasi İşler Başkanı Recep Adıgüzel ve İl Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Selda Gülçiftçi'den oluşan Yalova heyeti teşkilatlanma çalışmaları ve ülke gündeminin değerlendirildiği toplantı sonunda, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile de istişarede bulundu. Yalova İl Kongresi sırasında,  Yalova ile ilgili geniş çaplı bir değerlendirme yaparak, Yalova'nın tarım, turizm, tahsil ve ticaret şehri hüviyetinin dışına çıkarılmaması gerektiğinin altını çizen Ahmet Davutoğlu'na, son dönemde Yalova'da yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aktarıldı.

Yalova’yı sevdiğini ve ilk fırsatta yeniden Yalovalılarla kucaklaşmak istediğini ifade eden Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başarılı çalışmalarından dolayı Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetimini kutladı. Çandır kendisine ait bir müzik albümünü de Davutoğlu’na hediye etti.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle