Başkan Bağatar Koltuğu Uğur’a Bıraktı

14 Mayıs 2022 10:35
Başkan Bağatar Koltuğu Uğur’a Bıraktı

AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, Engelliler Haftası dolayısıyla partide düzenlenen etkinlik kapsamında koltuğunu Engelsiz Meclis Başkanı seçilen Uğur Laçin’e bıraktı. 

Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında AK Parti Yalova İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Engelli Koordinasyon Merkezi tarafından bir program gerçekleştirildi. AK Parti Meclis Salonu’nda gerçekleşen programa Yeni Yaşam Engelliler Derneği Başkanı Lale Dondurmacı,  ildeki engelliler ile aileleri katıldı. Engellileri AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar karşıladı. Engelli bireylerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Bağatar, engelli bireylerin önündeki engellerin kaldırılması adına ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini ifade etti.

Programda bir Engelsiz Meclis de oluşturuldu. Bu kapsamda 3 adayın yarıştığı Engelsiz Meclis seçiminde katılımcılardan en çok oyu alan Uğur Laçin başkanlığa seçilirken, Ayberk Demir ve Ahmet Sait Türeli ise başkan yardımcılıklarına seçildi. Seçimin tamamlanması sonrasında, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar koltuğunu Uğur Laçin’e bıraktı. Laçin ise engelliler için gerekli tüm çalışmaların zaman kaybetmeden yapılması talimatını verdi.

Düzenlenen programda yaş günü olan 3 engelli birey için de sürpriz yaş günü düzenlendi. Getirilen pastaya üfleyen engellilerin mutluluğuna AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da eşlik etti. Ardından düzenlenen eğlenceye geçildi. Engelliler çalan müzikler ve ikramlar eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sinan

16 Mayıs 2022 02:46
En az onun kadar yapar ne var yani