Armutlu Uzundere’ye Örnek Olacak

22 Eylül 2021 09:29
Armutlu Uzundere’ye Örnek Olacak

Erzurum Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ı ziyaret ederek ilçede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Aktoprak, Armutlu’da yapılan bazı çalışmaları Uzundere’de de uygulayacaklarını dile getirdi.

MHP’den Erzurum’un Uzundere İlçesi Belediye Başkanı seçilen Hilmi Aktoprak, kendisi gibi MHP’li olan Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İlçede yaptıkları yatırımlar, hayata geçirilen projeler ve bundan sonraki planlamaları anlatan Tokat, ilçenin doğal ve turistik yapısı göz önünde tutularak önemli çalışmalar yapıldığına da değindi.

Armutlu ilçesinde yapılan çalışmaları ilgiyle takip eden Erzurum Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak, ilçede hayata geçirilen bazı hizmetleri Uzundere’de de hayata geçirmek istediklerini vurgulayarak detaylarını öğrendi. Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ı MHP’nin belediyecilik anlayışının güzel bir örneğini ortaya koyduğu için kutlayan Aktoprak, Tokat’ı ilk fırsatta Uzundere’de ağırlamak istediğini dile getirdi.

Erzurum Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak ve Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat bir süre daha görüş alışverişinde bulunarak sohbet ettiler.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle