Altınova Geleceğine Yatırım Yapıyor

22 Haziran 2022 09:45
Altınova Geleceğine Yatırım Yapıyor

2022-2023 sezonu için Bölgesel Amatör Lig(BAL) için şampiyonluğa kadro kuran Altınova Belediyespor geleceğine de yatırım yapıyor.

Teknik Sorumlu Abdurrahman Güneş son olarak Çiftlikköy Belediyespor’la U-18 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan iki yıldız adayı Emre Çelik ve Emirhan Çiftçi’yi Sarı Yeşilli renklere bağladı.

Bu sezonla birlikte hem A takım hem de altyapıda etkili olmak isteyen Altınova Belediyespor geleceğine yatırım yapıyor. Bu kapsamda 2021-2022 sezonunda Yalova U-18 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Çiftlikköy Belediyespor’un formasını giyen ve A takımla da birçok defa ter döken 2004 doğumlu kaleci Emre Çelik ve kanat oyuncusu Emirhan Çiftçi Altınova Belediyespor forması giyecek.

 “Gençlerimizden beklentimiz büyük”

Altınova Belediyespor Teknik Sorumlusu Abdurrahman Güneş,” A takımla birlikte altyapımıza da yatırımlarımızı yapıyoruz. Hem A takımıyla hem de altyapı takımlarıyla takdir edilen Altınova Belediyespor’umuzu oluşturacağız. Geleceğe yatırımlarımız kapsamında Çiftlikköy Belediyespor’un U-18 şampiyon kadrosunda bulunan 2004 doğumlu kaleci Emre Çelik ve yine 2004 doğumlu kanat oyuncusu Emirhan Çiftçi’yi kadromuza kattık. Camiamıza hayırlı olsun. Gençlerimizden beklentimiz büyük” diye konuştu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle