Alman Milli Takımı, Altınova Kampını Tamamladı

24 Şubat 2023 08:44
Alman Milli Takımı, Altınova Kampını Tamamladı

U-20 Alman Güreş Milli Takımı, bir haftalık kamp için Türkiye’ye geldi. Yalova Altınova Belediyespor Spor Kompleksi’nde kampa giren Alman Milli Takımı, ilçeden memnun ve mutlu ayrıldı.

U-20 Alman Güreş Milli Takımı, bir haftalık kamp için Türkiye’ye geldi. Altınova Belediyespor Güreş Takımı ile antrenmanlar yapan Alman Milli Takımı, oldukça verimli bir çalışma gerçekleştirdi.

“Oldukça verimli, geçti”

Cengiz Çakıcı’ın Teknik Direktörlüğünü yaptığı U-20 Alman Güreş Milli Takımı’nın bir haftalık Altınova Kampı tamamlandı. Altınova Belediyesşpor Gürek Takımı Teknik Direktörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya'nın ustası Nuru Çakıcı’ın oğlu olan U-20 Alman Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Cengiz Çakıcı, kampın oldukça verimli geçtiğini söyledi.

İlçeyi tanıma imkânı buldular

Altınova Belediyespor Spor Kompleksi’nde konaklayan ve Altınova Güreş Salonu’nda Altınova Belediyespor Güreş Takımıyla antrenmanlar yapan U-20 Alman Güreş Milli Takımı, ilçeyi tanıma imkanı da buldu.

Başkan Oral ziyaret etti

U-20 Alman Güreş Milli Takımı’nı Altınova Belediyespor Spor Kompleksi’nde ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı ve Altınova Belediye Meclis üyesi hasan Karabacak, misafir takımla bir araya gelerek, başarılar diledi.

“Sizi yakından takip ediyorum”

U-20 Alman Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Cengiz Çakıcı, Başkan Oral’a spora verdiği önemden dolayı teşekkür ederek, “Altınova Belediyespor’u yakından takip ediyorum. Sizi, yöneticilerinizi, teknik heyetlerinizi ve sporcuları kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle