Akşener’e Yalova’daki Çalışmaları Anlattı

08 Ekim 2021 09:26
Akşener’e Yalova’daki Çalışmaları Anlattı

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz İYİ Parti İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Burada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le de bir araya gelen Akyüz Yalova’da yapılan çalışmaları anlattı.

İYİ Parti İl Başkanları Toplantısı Ankara Kavaklıdere Sheraton Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantıya İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz de katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener burada partisinin il başkanlarına hitap ederek, illerde çalışmalara hız vermelerini istedi. İYİ Parti’nin oy oranını hızla arttırmaya devam ettiğine de değinen Akşener, “İYİ Parti halkın yerel bazda da ülke genelinde de halkın umudu haline geldi” diye konuştu.

Toplantı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le bir araya gelen İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz Yalova’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Akşener’i Yalova’ya davet eden Akyüz, “Yalova halkı sizi özledi. Sizi bir kez daha Yalova’da ağırlamaktan gurur ve onur duyacağız” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise Yalovalılarla ilk fırsatta kucaklaşacağını ve hasret gidereceğini ifade ederek Yalova halkına selam yolladı. İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın’la da bir araya geldi.

 

Kaynak : yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle